Serwisantów aparatury medycznej

Poszukujemy SERWISANTÓW APARATURY MEDYCZNEJ

Wymagania:
– wykształcenie techniczne wyższe (preferowane kierunki: inżynieria biomedyczna, elektronika)
– znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
– samodzielność w pracy (po okresie niezbędnego przeszkolenia)
– dyspozycyjność (delegacje na teren całego kraju)
– umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
poprzez analizę przyczynowoskutkową
– prawo jazdy kat. B
– mile widziane podstawy znajomości działania aparatury RTG
oraz uprawnienia SEP do 1 kV

Zakres obowiązków:

Instalacja i serwis aparatury RTG:
– montaż urządzeń stacjonarnych, uruchamianie, kalibracja
– diagnostyka uszkodzeń, naprawa
– instalacje nowych podzespołów, w tym lamp i generatorów RTG
– szkolenie użytkowników z zakresu obsługi
– przesyłanie raportów serwisowych do producenta
– specyfikowanie uszkodzonych części zamiennych
– prowadzenie dokumentacji serwisowej

Firma oferuje:
– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim
– możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
– poznanie najnowocześniejszej aparatury RTG
– szkolenia w siedzibie producenta
– stabilne warunki zatrudnienia

Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować na adres:
praca@shim-med.pl

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

Klauzula RODO

Nasze produkty
Kontakt

SHIM-MED POLSKA Sp. z o.o.

ZARZĄD:
Andrzej Raciborski - Prezes

ADRES:
ul. Wita Stwosza 55
02-661 Warszawa

NIP: 951-18-64-462
REGON: 013148830

BIURO

Tel. (+48) 22 848 59 53

biuro@shim-med.pl
www.shim-med.pl

SHIM-MED POLSKA sp. z o.o. jest wpisana do KRS XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru
Sądowego pod nr KRS: 0000039168

Wysokość kapitału zakładowego: 200 000,00 zł

Nr rachunku bankowego:
PKO BP 34 1440 1299 0000 0000 0187 7477

nr. rejestrowy ZSEiE: E0006576W

Projekt i wykonanie: inforpol.net

219